Adbtc Bitcoin Surf

Adbtc herhangi bir yatırım yapmadan surf yaparak btc toplaya bileceğiniz bir bitcoin surf sitesidir. Site açılalı neredeyse 2 yıl olmasına rağmen sorunsuz bir şekilde ödemeleri yapmaya devam etmektedir. Burada 3 farklı surf şekli ile günlük reklamları izleyerek sathoshi toplayabiliyoruz. Bunlar ;

  • Surf ads
  • Surfing in active window
  • Autosurfing

şeklindedir.

Burada Surf Ads kısmında kendimiz tıklayarak, Autosurfing adından da anlaşılacağı üzere otomatik olarak ve diğer son kısım Surfing in aktive window bölümünden ise ptc tarzı ekranımıza düşen reklamları seçerek ve reklama giderek kazanç sağlayabiliyoruz. Reklamlarda reklam izleme şartı bulunmamaktadır.

Surf ads kısmından reklam izlerken yukarıda belirtilen süre dolar ve biz tekrar start veya open tuşuna basarak sıradaki reklama geçmeliyiz.

Surfing in active window bölümünde ise söylediğimiz gibi ptc tarzı bir reklam biçimidir. Açılan sayfada süre dolduktan sonra şu şekilde resimli bir captcha çıkar burada aynı resimden iki tane olanız seçtikten sonra belirtilen satoshiyi kazanmış oluruz.

Autosurf reklamı şu sıralar çok fazla bulunmamakla birlikte o da belirtildiği gibi otomatik bir şekilde captcha ve start, open butonlarıyla uğraşmadan surf yapabileceğimiz bir kısımdır.

Şuan ana sayfa da görünen toplam kazanabileceğimiz satoshi miktarı ve toplam site miktarı bu şekilde görüntülenmekte. Bu miktarlar sürekli reklam giriş çıkışı oldukça değişmektedir.

Referans Sistemi

Ve son olarak ilginç bir referans sistemiyle karşı karşıyayız sitede gerçek referanslar alınıp satılabilmektedir. Menüde bulunan Referral Market bölümüne gittiğimizde karşımıza böyle bir sayfa çıkmaktadır.

Burada gerçek referanslar linkinden üye oldukları kişiler tarafından ücret karşılığında devredilip, satın alan kişiye referans olarak o kişiye kazanç sağmaya başlıyor. Total earned referansın toplamda ne kadar kazandırdığını, Today earned bugün ne kadarlık bir kazanç sağladığını, Price ise o referansın kaça satıldığını göstermektedir. Buradan da referans satın alarak Adbtc üzerinden referans geliri elde edebilir veya sağlam bi referansınız varsa çok güzel fiyatlara satışa çıkarabilir günlük gelir yerine toplu paranızı alabilirsiniz.

Son olarak hesabınızda 20.000 satoshi biriktirdiğinizde direk cüzdanınıza ödeme alabilirsiniz. Sizde hızlı bir şekilde Buradan üye olarak surf yaparak bitcoin kazanmaya başlayabilirsiniz. Üye olurken Gmail kullanmaya özen gösteriniz diğer mail adreslerinde doğrulama gelmeyebiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir