BİTEXEN

Her geçen gün Bitcoin kullanım alanı genişlemesiyle birlikte Kripto paralar Türkiye’de de fazlasıyla ilgi görmeye başladı. Bugün sizlerle Türk Kripto para borsasına hızlı bir giriş yapan BİTEXEN‘i inceleyeceğiz.

BİTEXEN NEDİR ?

Bitexen kullanışlı güzel bir arayüze sahip, Türk lirası ile Bitcoin, Ripple (XRP), Stellar(XLM) ve son olarak Bitexen’e özel Exencoin olmak üzere 4 farklı kripto parayı alıp satabileceğimiz yeni Türk Kripto para borsasıdır. İşleyişi BTCTürk, Koinim gibi olan yeni borsamız kendini tanıtmak ve yeni deneyimler sunmak adına Exencoin olarak kendine ait Kripto para birimiyle piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Peki nedir bu Exencoin ?

EXENCOİN

Bitexen borsasına özel bu koin üye olup hesabını onaylatan herkese ücretsiz dağıtılmaya başladı. Toplamda 15 milyon Exen üretilip kullanıcılara dağıtılacak ve her 3 ayda bir gelirin %50 si ile Bitexen tarafından tekrar toplanarak imha edilecek. Bunun yanında kullanıcılar borsa içerisinde kendileri alıp satabilecekler. Exencoin kullanıcılara dağıtımı ise şu şekilde olacak;

  • Üye olup hesabını onaylatan ilk 10 bin kişi 100 Exencoin
  • 10 bin ile 40 bin arası üye olup hesabını onaylatan kişiler 25 Exencoin
  • 40 bin ile 100 bin arası üye olup hesabını onaylatan kişiler 10 Exencoin

olmak üzere ücretsiz Exencoin kazanacaklar. Bunun yanında getirdiğiniz referanslardan da Exencoin kazanabilirsiniz. Örneğin sizin referansınız olarak birisi üye oldu hesabını onaylattı 100 Exen kazandı, direk referans kazancı olarak 100 Exen de siz kazanacaksınız.

Şuan için 1 Exencoin güncel fiyatı 40 ile 50 kuruş arası değişmekle beraber pump yiyerek birim fiyatı 15 tl ye kadar çıktı. Üyeliğinizi açtınız hesabınızı onaylattınız hediye Exencoin anında hesabınızda ister bekletebilir ister hemen bozdurup paranızı alabilirsiniz. Diyelim hesabınıza 100 hediye Exen geldi birim fiyatı 50-60 kuruşa çıktığında ki şuan çok rahat o civarları görüyor, 50 kuruştan satsanız hesabınıza geçen 50 tl yi direk çekebiliyorsunuz. Ancak zaman içerisinde Bitexen borsası tarafından satın alınarak imha edileceği ve miktarının azalacağı için her geçen gün fiyatı artma yönüne gidecek ve daha fazla kazanç getirecektir. Gelin birde hediye Exencoin’imizi nasıl kazanırız onu öğrenelim

BELGE ONAYLATMA

Birçok kişi bu konuda çekimser davransa da Bitexen olmasa bile hangi borsa olursa olsun işlem gerçekleştirebilmek için hesabınızı doğrulamanız istenecektir. Bunun nedeni dolandırıcılık, sahte hesap ve benzeri olayların önüne geçmektir. Eğer bir Türk borsası üzerinden kripto para alışverişi gerçekleştirmek istiyorsanız hesabınızı onaylatmak zorundasınız ve bunun karşılığında kullanıcılarına hediye veren tek borsa şuan için Bitexen borsasıdır.
Bizden istediklerine gelirsek, kimlik veya ehliyetimizin iki yüzünün fotoğrafı ve e devletten kolaylıkla alabileceğimiz bir ikametkah adresi yeterlidir. Bu kadar basittir kimliğinizi elinize alıp fotoğraf çekinmenizi isteyen borsalar bile bulunmakta burada sadece fotokopisini yollamanız yeterli olmaktadır. Son olarak;

İŞLEM ÜCRETLERİ
Çekim

TL: 3 TL
BTC: 0,0005 BTC
XRP: 0,5 XRP
XLM: 0,5 XLM

Sizde Buradan hızlı bir şekilde üye olup hesabınızı onaylatarak hediye Exencoin kazanabilir, Türk lirası ile Bitcoin satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir