Cryptominingfarm

Cryptominingfarm internetten gelir elde etmek isteyenler için bitcoin madenciliği yapan şirketlerden biridir. Son Zamanlarda bitcoin ve altcoin fiyatlarındaki artışlardan dolayı bitcoin ve cloud mining fazla ilgi görmeye başladı.Çoğu kişi madencilik cihazı almadan bitcoin ve altcoin kazanırım diye araştırırken , Bazı kişilerde madencilik cihazı alıp nasıl kuracağını araştırmaya başladı.Madencilik yapmak isteyenlerin seçeceği yollardan biri cihaz alıp kurmak olsada bunu bizim için yapan şirketler bulunmakta. Gelin birlikte bunlardan birisi olan Cryptominingfarm nasıl bir firma onu inceleyelim.

Cryptominingfarm 2014 den beri ödemeleri aksatmayan, katılımcıların da söylediği gibi en yüksek madencilik geliri sağlayan şirketlerden biridir. Cryptominingfarm üye olduğunuz anda size hediye verdiği 50 ghs güç ile kazmaya başlarsınız ödeme alabilmek için free üyelikten standart üyeliğe yükselmeniz gerekmektedir. En düşük 20 ghs gücü alarak Standart üyeliğe yükselebilirsiniz. Siz sadece güç satın alırsınız başka hiçbişey yapmanıza gerek yoktur kazı yapıldıkca kar payınız bakiyenizde birikir. Kazım yapılan Coinler Bitcoin, UNİT, Ethereum, USDT, LKD olmak üzere 5 adettir.

Siteye üye olduktan sonra karşımıza bu şekilde bir menü çıkıyor.

  • Burada Hashrate kısmında satın aldığımız aktif veya süresi dolmuş güçleri görmekteyiz.
  • Referral kısmında varsa referanslarımızı ve referans kazanç yüzdemizi görürüz Cryptominingfarm referans kazancı %15 görülmektedir. Referans linkimizde bu sayfada bulunmaktadır.
  • Buy yazan kısım güç satın aldığımız kısımdır buraya tıkladığımızda karşımıza bu şekilde bir ekran çıkar ve burada 20 ghs den 100,000 ghs ye kadar güç seçebilir 3 aydan ömür boyu çalıştırmak olarak bütçemize göre bize uygun seçimi yapıp satın alarak madencilik işlemini başlatabiliriz.
  • Balance kısmından bakiyelerimizi görür ve çekim talebinde bulunabiliriz.

Gelelim yatırım çekim nasıl hangi işlemciler kullanabilirim, kesintiler ne kadar ?

Cryptomininfarm sitesinden 2 farklı birimle güç alabilir 5 farklı birimle kazancınızı çekebilirsiniz. Bunlar; Güç satın alırken Bitcoin ve UNİT karşılığında satın alırsınız, Balance kısmında 5 ayrı Bitcoin, UNİT, Ethereum, USDT, LKD bulunmakta buradan çıkardığınız Coin’i direk cüzdanıza çekebilirsiniz.

Minimum çekim ve kesitintiler şu şekilde;

Minimum withdrawal Bitcoin : 0.005BTC, TX Fee : 0.0005BTC ( VIP TX Fee : 0.0003 )

Minimum withdrawal Tether : 15USDT, TX Fee : 5USDT ( >100USDT TX Fee : 0.5USDT )

Minimum withdrawal Universal Currency : 0.01UNIT, TX Fee : 0 UNIT

Minimum withdrawal Ethereum : 0.01ETH, TX Fee : 0.002-0.004ETH

Minimum withdrawal LKD : 10 LKD, TX Fee : 1 LKD (Sep 30, 2018)

Sizde Cryptomining sitesini incelemek veya madenciliğe başlamak istiyorsanız Buradan üye olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir