Easyhits4u

Easyhits4u 2003 den bu yana aktif olan, web tarayıcınız üzerinden surf yaparak kredi ve para kazanabileceğiniz çok eski bir surf sitesidir. Çok eski olmasına rağmen halen aktif çalışmakta ve sorunsuz ödeme yapmaktadır. Kullanıcı arayüzü çok kolay olmakla birlikte üye olmadan direk google hesabınız ile bağlanarak surf yapmaya başlayabilirsiniz. Surf yapmaya başladığınız andan itibaren her gezdiğiniz site için kredi ve belirli bir kota dolduktan sonra da para kazanmaya başlıyorsunuz.

The Most Popular Traffic Exchange

NASIL KAZANIRIM ?

İlk önce merakınızı giderip sonra adım adım nasıl kazanacağımız anlatacağım. Öncelikle Easyhits4u 1000 surf karşılığında bize 30 cent kazandırmaktadır. Ama eğer sıkı bir surfcü olursanız bunu az da olsa yükseltmek elinizde çünkü belirli aralıklar ile bonuslar verebilmektedir. Bonus aldığımız sayılar tam olarak 25-50-75-100-150-200-250-300-350-400-450-500-750-1000 şeklindedir. Özellikle 300. surf sonrası nakit bonuslar çıkabilmekte ve bunlar 2-7-10-15 cent gibi küçük ödüller olabilmektedir. Bu sayılardaki surflere ulaştığınızda ekrandaki ödülünüzü almayı unutmayınız yoksa kaçırırsınız.

Bu sayede kazancınızı biraz daha yükseltebilirsiniz. Ayrıca bu bonuslar içerisinde günlük çekiliş bileti de çıkmakta ve çekilişten de 1 dolar kazanma şansınız bulunmaktadır.

surf yapmaya başlayabilmek için kendinizin de ziyaret edilmesini istediğiniz bir siteyi ekleyip aktif etmeniz gerekmektedir. Bu ister kendi siteniz ister üye olduğunuz bir sitedeki referans linkiniz olabilir. Linkinizi eklemek için Easyhits4u sitesine giriş yaptıktan sonra hemen sol menüde Websites bölümünü göreceksiniz. Buradan Add new site sekmesine tıkladığımızda karşımıza şu şekilde bir ekran gelecek

Burada link kısmına eklemek istediğimiz siteyi title kısmına ise o siteye vermek istediğimiz isimi yazıyoruz ve Sumbit Website dedikten sonra surf yapmaya başlayabiliriz.

Surf kısmında 2 farklı surf şekli bulunmaktadır. Burada sol kısımdan surf yapmak isterseniz 15 saniyelik siteler gelir ve size surf başı 0.5 kredi kazandırır. Sağ kısımdan surf yapmak isterseniz size 20 saniyelik siteler gelir surf başı 1 kredi kazandırır. Burada amaç kredi kasıp kendi sitenizin gösterimini artırmak istiyorsanız surf başı 1 kredi yani 20 sn olan daha karlı. Ama para kazanmak için 1000 surfe hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız 15 sn olan kısımdan surf yapmanız sizin için çok daha iyi ve hızlı olacaktır.

Start Surfing dedikten sonra sol üstte süremiz dolar ve burada 5 adet resim veya 3+5 gibi basit bir matematik sorusu çıkar. Bu sizin bot olup olmadığınız kontrol amaçlı her surf sonrası çıkan bir captha olmaktadır. Örnek verecek olursak 5 adet resimde 2 tane aynı resimden olan hangisiyse onu seçiyoruz ve surfe devam ediyoruz.

SON OLARAK

  • Surf yaparak kazandığınız kredileri ile Easyhit4u sitesi üzerinden izlenme, banner ve text olmak üzere 3 farklı şekilde kendi linkimiz veya sitemiz için kullanabiliriz.
  • Minimum ödeme alabileceğimiz miktar 3 dolar Bitcoin için 5 dolardır.
  • Getirdiğiniz referansların yaptığı ilk 100 surfden 0.10 cent devamında ise belirli miktarda kredi kazanabilirsiniz.

Benimde toplamda yaklaşık 20 dolara kadar ödeme aldığım gerçek ve kaliteli bir surf sitesidir. Sizde Buradan üye olabilir surf yapmaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir