En İyi Aktif GPT Siteleri

Şuan güncel en iyi ödemeleri yapan bilinen GPT siteleri bu bölümde kısa kısa anlatmaya çalışacağım. GPT nin ne olduğunu Burada geniş çaplı anlatmaya çalıştım dilerseniz okuyabilirsiniz. Burada bahsedeceğim sitelerden temel kazanç sağlayacağımız olay anketlerdir. Birçok kişiye anket yapma olayı sıkıcı gelse de başarısız olup bazı anketlerden kazanç sağlayamıyor olsa da günümüzde kendisine 4-5 adet sağlam anket sitesi belirleyip ayda 1500-2000 tl arası bir kazanç sağlayan insanlar var. Tabi anket çözerken başarılı olabilmenin birkaç ufak ayrıntısı var onun için kesinlikle önce Bu konuyu baştan sona okumalısınız ki anketleri başarılı bir şekilde bitirip para kazanmaya başlayın. Bu iki yazımı da okuyup hemen birkaç saat içinde bile 5-10 dolar kazanmanız kesinlikle mümkündür.

CLİXSENSE

Clixsense 2007 den beri aktif olan sorunsuz ödeme yapan bir GPT sitesidir. Daha önceleri PTC sistemide bulunmaktaydı ancak yakın bir zamanda PTC reklamlar kaldırılarak daha çok anket ve CrowdFlower (figure-eight) görevleri ile kazanç sağlamaya yöneldi. Referans kazançları da yakın zamanda yükseltilerek güncellendi. Daily Checlist Bonus yani günlük belirtildiği miktardaki görevleri yaparsak belirli bir yüzde üzerinden bonus vermekte ve bu oranda yakın zamanda yükselmiş durumdadır. Haftalık en fazla task yapan ilk 10 kişiye de para ödülü verilmektedir. Buradan Clixsense sitesine sizde üye olabilir kazanmaya başlayabilirsiniz.

DOLLARCLİX

Dollarclix uzun zamandır açık olan bir GPT sitesidir. Diğer  sitelere göre çok daha fazla para kazanma seçeneği sunmaktadır. sitede point sistemi mevcuttur. 100 point 1 dolara tekabul etmektedir. Şuan ki en çok anket çeşidi bulunan platform burasıdır. Harici CrowdFlower (figure-eight) burada da bulunmaktadır. Ayrıca en çok görev yapıp kazanç sağlayan üyelere 10 dolardan 200 dolara kadar ödül verilmektedir. BTC ile ödeme yapmaktadır. Sizde hemen kazanmaya başlamak için Buradan üye olabilirsiniz.

Bu iki sitede şuan en büyük GPT siteleridir. Yanına Bitfun gibi birkaç site daha ekleyerek çok güzel kazançlar sağlanabilir.

Burada bir diğer kazanç olarak yazdığım Figure-Eight yani eski adı ile CrowdFlower anket yapmaktan farklı bir kazançtır. Bu siteler üzerinden anket harici task yaparak da kazanç sağlamak mümkündür. Figure-eight ile anket harici tasklar çözerek ayda 300 dolarak kadar anketlerden hariç bir kazanç sağlayabilirsiniz. Ancak bu platformdan anketlerde olduğu gibi hemen kazanç sağlamaya başlamak mümkün değildir. Bu yüzden benimde 1000 dolardan fazla kazanç elde ettiğim Figure-eight üzerinden sizde task yaparak anket harici sağlam bir gelir daha elde etmek istiyorsanız Figure-eight ile ilgili bilgi yazımı Buradan okuyabilir, kazanç sağlamış gerçek bir kullanıcıdan nasıl kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir