Faucetcrypto Çoklu FaucetFaucetcrypto bitcoin başta olmak üzere 21 farklı kripto para toplaya bileceğiniz bir multifaucet sitesidir. Faucetin yanı sıra webmining, exchange gibi özellikleri de bulunmaktadır. Hızlı bir şekilde üye olduktan sonra hemen kazanmaya başlıyoruz.

Multi Faucet

Üye olup giriş yaptıktan sonra dashboard kısmında günlük toplam yapabileceğimiz claim sayısını yaptığımız claim sayısını ve kaç dakikada bir claim yapabileceğimizi görmekteyiz. Şuan için toplamda 77 adet claim yapabiliyoruz. Hemen sol tarafımızdaki menüden Currencies oradan da List sekmesine tıklayarak toplayabileceğimiz coinlerin bulunduğu sayfaya ulaşıyoruz.

Burada hangi coinleri toplayabiliriz tek seferde ne kadar alabiliyoruz hepsini görebiliriz. Burada ister sevdiğiniz tek bir coine yoğunlaşabilir isterseniz birkaç farklı coin toplayabilirsiniz. Sürekli toplayacağınız coinleri belirledikten sonra üzerindeki sarı yıldıza tıklayarak favorilerinize eklediğiniz de seçtiğiniz coin dahsboard sayfasında görünecek kolaylıkla oradan toplamaya devam edebilirsiniz.

Exchange

Burada toplamış olduğunuz 21 farklı coini %0.8 kesinti ile birbirine çevirebilirsiniz. Faucetcrypto hesabınızda depozit gibi bir özellik olmadığı için bunu sadece kendi topladığınız coinler ile gerçekleştirebilirsiniz. Elinizde topladığınız coinler ile alakalı fikrinizin değişmesi durumunda direk dışarıya çıkmadan burada exchange yapmanızı sağlayan güzel bir özellik.

Miner

Aynı şekilde sol menüden ulaşabileceğimiz web sayfamız üzerinden mining ile de bu coinlerden kazanabileceğimiz bir bölümdür. Sayfamıza geldiğimizde burada kaç işlemci ile madencilik yapacağımızı belirledikten sonra butona basarak aktif ediyoruz. Madencilik yapıldıkça burada hashes birikiyor ve hemen aşağıda bu biriken hashes ile hangi coinden ne kadar alabiliyoruz görmekteyiz.

Ben burada birkaç dakika deneme amaçlı çalıştırmış olmama rağmen 41 litoshi kazandığımı görebiliyorum. Bilgisayarı çok fazla yorduğu aşikar ama gerçekten birçok siteye göre kazanç oranı da fena sayılmaz.

Hem faucet hem mining şeklinde gidildiğinde güzel kazançlar sağlanabilir. Orta sınıf altındaki bir laptop üzerinden yapılan mininde bile güzel sonuç alınması faucet yönünden çok mining yönüne de gidilmesinin güzel sonuçlar vereceğini gösteriyor. Ancak mining butonunu açtığınız andan itibaren fanların çalışması da hemen ardından onu takip ediyor dikkatli olmakta fayda var.

Son olarak ödemeler Faucethub ve direct payment şeklinde oluyor. Faucethub ‘da biriktirebileceğimiz coinleri oraya diğer Faucethub’ da bulunmayan coinleri cüzdanımıza çekebiliyoruz anladığım kadarıyla, ayrıca Faucetcrypto sitesine getirdiğiniz her referans için %20 referans geliri de bulunmaktadır.

Sizde Buradan Faucetcrypto sitesine ulaşabilirsiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir