Freebitcoin

Freebitcoin en beğenilen en köklü bitcoin musluk sitesidir.Bu zamana kadar yüzlerce musluk siteleri gelip geçmesine karşın freebitcoin halen ayakta devam etmektedir. Freebitcoin size her saat başı bedava bitcoin verir verdiği miktar çıkan numaraya göre 200 dolara kadar çıkabilmektedir.

Ayrıca her saat bitcoinle birlikte 2 adet loteryticket ve 2 adet reward point kazanırsınız.Ayrıca ayarlar kısmından lotteryticket kapatıp yerine 4 adet reward point de alabilirsiniz.

LOTERY TİCKET

lotery ticket bir çekişliş biletidir ilk 10′ a giren farklı miktarda bitcoin ödüllerini kazanır.

REVARD POİNT BONUS

Revard point süreli bonus sistemidir puanınıza göre aşağıdaki özellikleri aktif edersiniz örneğin %1000 bitcoin aktif ettiğinizde saatlik bitcoin kazancınız iki katına çıkar ayrıca reward point ile yine reward point kasmak mümkün.

MULTİPLY

Multiply bölümü bir high-low bahis oyunudur tahmininize göre 2-4750 katı arası kazanabilirsiniz ama birşeyler kazanmak istiyorsanız kesinlikle kullanmamanız gereken bir bölüm.Masa herzaman kazanır.

EARNBTC

Earnbtc kısmından da kısaca bahsetmek istiyorum burada ise depozit yaptığınız bitcoine yıllık %4.08 faiz kazandırıyor yıl olarak bakıldığında çok düşük gibi görünsede yatırdığınız bitcoini istediğiniz zaman beklediği sürede gelen faiz ile birlikte geri alabiliyorsunuz.

Saat başı bedava bitcoin kazanmak için sizde Buradan üye olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir