GoEx

GoEx nedir ?

GoEx yatırımınız karşılığında size uzun vadede belirttiği oranda ve günde kar sağlayan bir Kripto para yatırım platformudur. GoEx size tam 6 farklı kripto para ile yatırım ve çekim seçeneği sunar. Sisteme Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereun, Litecoin, Dash, Ripple yatırım yapabilirsiniz. Bir diğer özelliği bu coinleri birbiri arasında exchange yapabilir coinlerinizi birbiri ile takas edebilirsiniz.

Öncelikle üyelik çok basit sizden sadece e posta adresini istiyor gönderdikten sonra e posta adresinize şifreniz ve e mail onay linkiniz geliyor. Aktivasyon, şifre mailinin gelmesi 5-6 dakika gecikebilmektedir. Gelen mailimizden şifremizi alıp aktivasyon linkine tıkladıktan sonra girişimizi yapıyoruz ve yatırım planları karşımıza çıkıyor.

Buradaki kazanç-roi süreleri her coinde % lik kazanca göre uzayıp kısalmakta ve bu % lik kazançlar değişim göstermektedir. Sizin yatırımda bulunduğunuz coinini o anda günlük % kaç getirisi var ise o oran üzerinden yatırımınız alınıyor. Herhangi bir coin üzerinden yatırımınızı yaptıktan sonra günlük verdiği % lik payınız hesabınıza işlenir ve günlük olarak çekim yapabilirsiniz. Yatırım planlarında Quotes history tıklayarak günlük kar değişimlerinizi görebilir + işeretine tıklayarak yatırımda bulunabilirsiniz.

Buradan da yatırım yapmak istediğiniz coini seçerek kaç günde toplamda ne kadar kazanabileceğiniz hesaplayıp ‘invest nov’ diyerek direk buradan da yatırım yapabilirsiniz.

Sistem yapılan bütün yatırımlara +%2 bonus vermektedir. Yapılan yatırım ve exchange işlemlerini anlık sol alt köşede bu şekilde görebilirsiniz.

Minimum yatırım limitleri de şu şekildedir.

Eğer sizde GoEx platformunu incelemek yatırımda bulunmak istiyorsanız Buradan üye olabilir. Kripto paralarınızı excahange yapmak istiyorsanız Burandan da o sayfaya ulaşabilirsiniz.

YATIRIM SİTELERİ HAKKINDA

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki yatırım sistemleri her zaman için risk barındırmaktadır. Mantıklı düşündüğümüzde de bir platforma sonsuza dek yatırım yaparak kazanç sağlamak mümkün olsaydı kimse işe gitmezdi. Bu olay sadece sanal yatırım sistemlerine özel değil hayatın birçok yerinde de karşılaşılabilir bir durumdur. Yatırım sistemleri genel olarak bi yerden sonra kırılmaya eğilimlidirler bunun bilinmesi ve ona göre hareket edilmesi kesinlikle önemlidir. İnternettegelir.com size sadece bu tarz platformları tanıtmakta ve herhangi bir mesuliyet kabul etmemektedir. Ziyaretcilerini herhangi bir yatırıma zorlamadan sadece bilgi vermeyi hedeflemektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir