JseCoin Bilgisayarından mining yap !

Jse Coin bilgisayarınızdan web browser üzerinden veya programını indirerek mining yapabileceğiniz bir altcoindir. Özellikle mining olayı pc dostu olarak bilinmekte ve herhangi bir ekran kartı cpu gücüne gereksinim duymamaktadır. Ortalama özellikte bir bilgisayar ile bile sizlere madencilik deneyimi sunmaktadır. Web browser üzerinden mining yaparken sayfanın en üstte açık kalması gerekmektedir ancak program ile arka planda da mining yapabilirsiniz. Mobil cihazlarda bile 2700 hasheslerde mining yapılabiliyor.

Ortalama 7500-9000 hashes arası mining yapan bir pc size günlük 50-60 civarı jsecoin kazandırmaktadır. Bunun dışında 1 jsecoin şuan 45 satoshi ve benim gördüğüm kadarı ile 20 ila 75 satoshi arasında değişmektedir. Sadece bu coini alıp satmak bile kazanç sağlayabilir ancak şuanda sadece İdex ve Latoken piyasasında bulunduğu için ve bu sitelerin fahiş komisyon ücretleri sebebiyle bu mümkün görünmüyor.

Mining’i kolay ve zahmetsiz olması ve büyük piyasalara halen girmemiş olması yönüyle kenara atılması mantıklı olan bir coin olduğunu düşünüyorum. Tabi ki sonucun ne olacağını bilemeyiz ancak günde 3000-5000 satoshi bana yeter satar geçerim diye düşünenler de forumlarda takas yöntemi ile alıcı bulabilirler.

Pc programından bir görüntü :

Web browserden bir görüntü:

Site kullanımı gayet basit ve kolay arayüzüne sahip olduğundan dolayı üyelik mining yapımı vb şeyleri anlatmayı pas geçiyorum. Yine de takılan olursa yorumlardan sorabilir en hızlı şekilde dönüş yapmaya çalışacağım.

Üyelik Linki :    Burada !

Program Linki:    Burada !

Coinmarketcap link :    Burada !

Programı platform içerisinde bulamaya bilirsiniz o yünden direkt link eklenmiştir. Ayrıca aynı linkte apk mobil uygulamasıda bulunmaktadır.

Herkesin ufakta olsa madencilik deneyimi yaşamasını sağlayacağına inanıyorum herkese bol kazançlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir