Minergate

Minergate evde iş yerinizde elinizin altında bulunan herhangi bir bilgisayar ile yatırımsız madencilik yapmanızı sağlayan platformlardan biridir. Sistemde Cloud Mining de mevcuttur. Bu nedenle hem Yatırımsız Kazandıran Siteler, hemde Cloud Mining kategorisine girmektedir.

NASIL KAZANIRIM ?

Kullanımı oldukça basit üyeliğimizi tamamladıktan sonra Downloads bölümüne gelerek sisteminize uygun Minergate yazılımını seçerek indiriyoruz. Bilgisayarımıza kuruyoruz. Sistemde şuanda mining yapabileceğimiz aktif 10 altcoin bulunmakta bitcoin ile birlikte tam 11 farklı kripto parayı kazanabilirsiniz.

Menüde Calculator sekmesinden hesaplama yaparak o an için en fazla kazancı sağlayan coini bulup kazmanız daha fazla kazanmanızı sağlayacaktır. Şu bir gerçek artık normal bir bilgisayarın madencilik yapması neredeyse mümkün değil. Bu nedenle iyi bir ekran kartı ve işlemcisi olmayan bir bilgisayar ile aylık elektrik masrafınızı bile çıkaramayabilirsiniz. Bilgisayarınız ısınması yorulması gibi sorunları da unutmamalısınız. Hobi olarak yapmak isteseniz bile zorluk derecelerinden dolayı bu işler için artık orta sınıfın biraz üstünde bilgisayarlar gerekebiliyor.

Onun Dışında Cloud Mining olarak madencilik yapabilirsiniz. Şuan Cloud olarak sadece Bitcoin ve Monero madenciliği yapabiliyorsunuz. Cloud Mining hakkında bilginiz yoksa Buradan geniş çapta bilgi sahibi olabilirsiniz.

PARA ÇEKME

 

Resimde görüldüğü gibi dashboard bölümümde bütün altcoinler bu şekilde ayrı ayrı sıralanmaktadır. Burada biriken coini çekebilmemiz için 3 farklı yöntem bulunmaktadır.

1 – Trade On kısmından Hitbtc borsası üzerinden kazdığımız coini istediğimiz coine çevirip çekebiliriz. Önerilmez.

2 – Sell With Changelly seçeneği üzerinden de elimizde ki coini istediğimiz coin ile değiştirebilir ve çekim işlemini dilediğimiz coin üzerinden yapabiliriz. Eğer kazdığınız coini Bitcoin veya başka bir altcoin olarak çevirip çekmek istiyorsanız ilk seçeneğe göre bu seçenek daha mantıklıdır. Changelly ile Minergate sitelerinin sahibi aynı kişiler olup komisyonlar düşüktür.

3- Withdraw seçeneği ile kazdığınız coini direk o coinin kendi cüzdanına çekebiliriz.

GÜVENİLİR Mİ ?

İnternettegelir.com sitesinde paylaşılan bütün siteler devamlı takip edilip ödemelerde sorun yaşandığı taktirde başlıkta bildirilecektir. Minergate sitesi şuan aktif ödeme yapmaktadır. Bunun haricinde gerçekten madencilik mi yapıyoruz gibi merak edilen konular için Minergate menüdeki Pool Stats sayfasından aktif olarak bulunan blokları paylaşmaktadır.

Sizde evinizde iş yerinizde elinizin altındaki herhangi bir bilgisayardan madencilik yapmak istiyorsanız Buradan Minergate sitesine üye olabilir size uygun yazılımı seçerek hemen başlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir