Myiyo Türkçe Anket

Myiyo offer sitelerinden farklı Türkçe kullanımı kolay arayüze sahip bir anket doldur para kazan platformudur. Anket sitelerinin genelinde olduğu gibi üye olurken temel bilgilerimizi doğru bir şekilde girerek üyeliğimizi tamamlıyoruz. Myiyo kullanıcılara puan sistemi üzerinden kazanç sağlayarak yeterli puana ulaşıldığında o puanları nakite çevirerek ödeme yapmaktadır. Puanın değerleri seneden seneye farklılıklar gösteriyor olsa da şuan için 1000 puan değeri 7 Türk lirasına tekabul etmektedir. Ödeme yapabilmek için bizden istenilen minimum puan 20 000 yani 140 TL’dir. Limite ulaşıldığında ödemeyi daha önceleri paypal ile yapmaktayken paypalın kapanması sebebiyle artık banka havalesi olarak yapmaktadır.

Nereden Başlamalıyım ?

İlk adım olan üyeliğimizi tamamladıktan sonra ekranımıza böyle bir yazı düşecektir.

E-postamızı onaylamamız karşılığında bize 100 puan profilimizi tamamladığımız taktirde ise 500 puan kazanarak ilk kazancımızı bu şekilde sağlamış olacağız. Bizden istediği eposta doğrulama günümüzde hangi siteye üye olursak olalım karşımıza çıkan mecburi yapmamız gereken bi olaydır. Diğer isteği ise yine bütün anket sitelerinde kesinlikle olan profil anketi yani bugün offer-anket devi olan Clixsense de bile anket yapmaya başlamanız için profil anketini kesinlikle yapmanız gerekir aksi halde size anket gelmeyecektir. Profil anketi anketörlerin belirlediği kriterlerdeki kullanıcıların tespiti için önemli bir unsur olmaktadır. Bu ikisini de tamamladıktan sonra hesabımıza 600 puan (4.2 TL) yüklenerek ilk kazancımızı sağlamış da oluyoruz.

Bu adımlar tamamlandıktan sonra sağ üst köşeden profil bilgileri sekmesi oradan da e posta seçeneğine gittiğimizde karşımıza şu şekilde bir görüntü gelecek.

buradan yeni anket davetiyeleri kutucuğu işeretleyerek yeni bir anket geldiği taktirde bize e posta ile haber edilmesini sağlamış olacağız. Diğer seçenekler isteğe bağlı topluluk bölümü için kullanabilirsiniz. Ancak anketlerden haberdar olmaz için yeni anket davetiyeleri kutucuğunu kesinlikle işaretleyin.

Profil ve bütün ayarlarımızı tamamladıktan sonra artık bize gelecek olan anketleri beklemek kalıyor. Doldurduğunuz kriterlere yani size uygun anketler gelmeye başlayacak belki üye olduğunuz ilk gün belki bir sonraki gün o yüzden bizim yapmamız gereken ara ara e posta adresimizi kontrol etmek olacaktır. Bu arada anketler harici referans linkiniz ile çağırdığınız her arkadaşınız için 500 (3.5 TL) puan da kazanabilirsiniz. Buda demek oluyor ki kendimiz üye olduk profil e posta derken 600 puan birkaç arkadaşımızı da davet ettik diyelim daha hiç anket çözmeden çok rahat 2000-3000 puan kazanç bile sağlayabiliriz.

Bilmeniz Gereken

Anket siteleri sabır ve sadakat isteyen işlerdir öncelikle bunun bilinmesi gerekir. Kimi zaman anket gelir o anketten başarısız bile ayrılabiliriz. Kimi zamanda günlerce anket gelmeyebilir. O yüzden bunları da göz önünde bulundurmanız sonradan canınızın sıkılmaması bunları bilerek başlamanız sizin için çok iyi olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir