Payeer

Payeer internette elde edilen kazançlar veya kendi paramızı yatırıp kullanabileceğiniz bir internet bankasıdır. Rusya’da kurulmuş ve 2012 yılından bu yana kullanıcılara sorunsuz hizmet vermekte olan bir para transfer şirketidir. Payeer, Paypal payza ve benzeri gibi dünya çapında ödemeler ve transferler yapabileceğiniz bir sistemdir.

PAYEER ÖZELLİKLERİ NELER ? NEDEN KULLANMALIYIM ?

Payeer emsali transfer ve ödeme platformlarına göre çok daha ucuz ve hızlı olması yönünden tercih edilebilecek e cüzdanların başında yer alıyor. Ayrıca üye olmak işlem yapabilmek (ödeme,transfer vb) için 18 yaşını doldurmuş olmanıza gerek yoktur. Diğer yandan Paypal’ın Türkiye’ye hizmetlerini sonlandırması, son zamanlarda Payza da oluşan sıkıntı ve sorunlar Payeeri Türkiye için üst sıralara taşımıştır. Çok kolay bir arayüze sahip olmakla birlikte kullanıcılara 150’den fazla elektronik sistem arasında ödeme yapabilme ve ödemelerinizi alabilme imkanı sunuyor. Payeer kullanıcılarına referans sistemi de sunuyor ve bu konuda emsallerine göre açık ara önde en iyisi olmayı başarmaktadır.Referanslarından 100 dolar altı için % 10, 100 dolar üzeri için % 11 komisyon kazanabiliyorsunuz. Hatta referansınızın referansından da %5 olarak 6 seviye %1’e kadar kazandıran bir referans sistemi vardır.

Payeer Mastercard

Payeer hesabınızdan da aynı Advcash’de olduğu gibi plastik kart satın alabilirsiniz. Ön ödemeli kredi kartı Payeer Mastercard ‘ınıza 9.99 usd karşığında sahip olabilirsiniz Türkiye için yaklaşık teslim süresi 1 ayı bulabilmektedir.

internet üzerinden para kazanma işleriyle uğraşan kişilerin ödeme sistemi olarak kullanılması haricinde oyun, forex alışveriş sitelerin gibi yerlerde kolaylıkla yurtiçi ve yurdışı ödemeleriniz yapmanızı sağlar. Örneğin yurt dışı farklı para birimleri üzerinden alışveriş yapmanız gerektiğinde Payeer kur değişimini kullanarak para birimini seçer ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. hesabınıza Vısa, Mastercard, Banka havalesi, Okpay gibi seçenekler üzerinden para yükleyebilirsiniz eğer bir Payeer Mastercard aldıysanız bu yolla da Payeer hesabınıza para yatırabilir ve ödemelerinizi kartınız ile çekebilirsiniz. İnternette yüzlerce sitenin ödeme yöntemi olarak kullandığı özellikle Türkiye’de fazla ilgi görmeye başlıyan Payeer internet hesap cüzdanını sizde incelemek ve kullanmaya başlamak istiyorsanız Buradan üye olabilirsiniz.

Bir diğer İnternet banka hesabı olan Advcash i anlattığım yazıma da Buradan ulaşabilirsiniz.

2 comments

    1. Ben şuan aktif olarak kullanmıyorum zaman zaman sıkıntılar olabilir. En iyi en hızlı yöntemlerden olan takas yöntemini kullanabilirsiniz. Çeşitli forumlarda güvenilir kişiler yardımcı oluyor bu konuda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir