SKY DRONE (SCAM olmuştur )


Sky Drone satın aldığınız yatırım planlarını Sky Drone Technologies LLC‘nin ekonomik büyümesini sağlamak amacıyla kullanıldığını iddia eden bir sistemdir. Sıradan bir hyip sitesine benzeyen yapısıyla birlikte yüksek kazanç getiren 2 adet yatırım planı ve bir o kadar da güçlü referans tablosu bulunmakta.

Nasıl Kazanırım ?

Hyip sitelerinde bildiğiniz üzere yapmanız gereken tek şey parayı yatırıp günlük payınızı almaktan ibarettir. Yatırım yapmak için kullanabileceğiniz para birimleri şu şekildedir.

Image and video hosting by TinyPic

Paketler Ve Referans Kazançları Neler ?

Image and video hosting by TinyPic
Tabloda gördüğünüz üzere Sky ve Horizon birer yatırım planı Career Plan ise referansınız olan kişinin yatırım miktarına göre sizin kazanacağınız miktarları sırasıyla görebilirsiniz. Gelelim planlara;

  • Sky Plan, minimum 100 dolar yatırım ile günde %1.5 olarak 8 günde %12 kazanç sağlıyor ve 8. gün sonunda ana para olan 100 dolarımızı da alarak %112 kazanç sağlamış oluyoruz. Yani 100 dolarınız 112 dolar oluyor. Bu planda anapara iadesi mevcut.
  • Horizon Plan, bu planda ise minimum 10 dolar yatırım ile günde %7,5 olarak 18 gün boyunca kazanç sağlayarak toplam dönüş %135 olacak şekilde ana para iadesiz bir plandır. Burada ise 100 dolar ile yatırım yapıldığında 18 gün boyunca günde 7.5 dolar gelecek ve 18. günde 135 dolarımız olacaktır.

Eğer günlük çekim yapmayacak ve 100 dolar üzeri bir paket alacak iseniz Sky planı süre ve kazanç yönünden Horizon’ a göre daha mantıklıdır. Ancak 100 dolar altı ile tek alınabilir yatırım planı Horizon olmaktadır ki o planda süresi uzun gibi görünse de günlük gelen % ye bakıldığında çok çok iyidir.

Sizde Buradan Sky Drone platformuna ulaşarak inceleyebilir. Üzülmeyeceğiniz miktarlarda yatırım planlarını değerlendirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir